na téma.. ÚSPĚŠNÝ BLOGER.

13. february 2011 at 18:14 |  staré články.
Diskuze.
- design. = první dojem blog? je důležitý? a nebo se dá přehlídnout?
- články. je důležita kvalita článků? a nebo denní aktivita?
- návštěvnost. bez ní by to nešlo? je lepší mít plno návštěvníků podvodem? a nebo jen pár opravdových?
- komentáře. "hezké" "zajímavé"? a nebo opravdu k věci?
- reklamy. jediná možnost jak dát o sobě vědět? jdou vám krkem? a děláte to taky?
- sb/affs nebo oblíbené blogy. co upřednostňujete? a jaký je mezitím rozdíl?
- obsah blogu. čemu dáváte přednost? jakým blogům se výhýbáte? kopírování? a nebo originalita?
- váš blog. jak je pro vás důležitý? jak moc se mu věnujete? jak jste pečivý?
- začátečník. špatný bloger? a jak dospěje k úspěšnosti? jak jste k ni dospěly vy?

.
CO SI O TOM MYSLÍTE VY? DISKUTUJTE. PIŠTE. KRITIZUJTE. ZAJÍMÁ MĚ VÁŠ NÁZOR!(:
pako.
 


Comments

1 kávová. | Web | 13. february 2011 at 19:07 | React

takže jdu na to -

- design. je podle mě důležitý,není všechno ale když má bloger hezký desing je větší šance že se někdo podívá i dál;).

- články. rozhodně kvalita

- návštěvnost. podle mě je důležité aspoň nějakou mít,ale podvodem?rozhodně ne.
- komentáře. jedině k věci,jinak jsou komentáře prostě na nic.

- reklamy. nenávidím reklamy!podle mě jako taková "dobrá" reklama postačí napsat zajímavej komentář
- sb/affs nebo oblíbené blogy. upřednostňuju favz. protože nemusím denně obíhat,atd.
- obsah blogu. originalita,nic víc.
- váš blog. je pro mě důležitý,ne nejvíc ale záleží mi na něm.
- začátečník. není to špatnýbloger,každý jednou začínal.

2 Slečna Duší Zaostalá | Web | 13. february 2011 at 19:13 | React

- design. Podle mě když vejdeme na blog a tam je úžasný layout od nějaké znamé grafičky, řekneme si ejhle "ta může za něco stát, když je s ní kamarádka" a když vidíme jednoduchý layoutek a tam plný sloupec textu a na konci stránky návštěvnost na kterou není upozornění? Tak to bude velice nudné, podle mě na tom až tak moc nezáleží, ale to je názor pouze mě.
- články. když napíše 5 řádkový článek, kde je napsáno "hlásneš mi tu" co napíšeme za komentář, jak se vnutíme? Pravdopobně nijak jediný komentář který mě napadá je "hlásnu" nebo "pěkný blog", ale to bych asi moc upřímná nebyla, kdežto článek, kde je titulek článku opravdu zajímavý a je od srdce? To se čte daleko líp a komentuje se to ještě snadněji. U mě vyhrává kvalita článku.
- návštěvnost. Já nemám příliš opravdové návštěvníky, protože polovina mi jich nepíše, ale na blogy chodím snažíms e psát dlouhé komentáře ať dotýčného znám nebo ne a nikdy bych si nedovolila blogu, který se mi nelíbí vnutit komentář, jako že ho má dokonalý, protože to nemá nikdo. Lidé podle návštěvnosti hodnotí majitele, má moc velkou návštěvnost bude skvělý nebo díky nemu budu mít taky velkou návštěvnost a proto bývají skutečné, skutečně skvělé blogy stíněny, nejsou známé, ale jsou mnohem více, než 200 návštěvnosti a blogaři co přidají malý článek bez paty a hlavy, dovolí si napsat reklamu a komentovat blogy pod úrovni jako krásné.
- komentáře. komentáře kde se blogař opravdu vypíše, těch zatraceně málo, valná většina, těch komentářů raději napíše 200 na jiné blogy, bez chuti a zápachu se dvěmi slovy a? Však návštěvnost to zajistí a halda komentářu "děkuji" mi stačí.
- reklamy. nikdy jsem reklamu nenapsala a mám z toho exem nebo vyrážku? Ne. Když se blogař umí proslavit svou originalitou a svým přístupem, je to král, protože jen opravdový hlupák dokáže napsat reklamu a čekat uznání.
- sb/affs nebo oblíbené blogy. když jste affs dotyčného jste překecali a tím končí jakákoliv snaha jednoduše napsat nějaký ten komentář za týden a něco pochválit dokáže každý, ale když jste oblíbený blog? Nutí vás to snažit se a k něčemu silnějšímu uspět a tak je to každopádně lepší. Jde o to zamyslet se, zda mít 10 oblíbených blogů, které neztratili pozornost nad vaším blogem nebo raději tucet affs co vám udělají návštěvnost a napíší mnoho komentářů, ale už je nezajímá nic jiného než to, že jim o jednoho člověka zvětšíte návštěvnost.
- obsah blogu. originální dlouhý článek, je práce na pár minut a to je to pravé kouzlo blogu, když zkopíruje shoot ze zahraničních stránek a řeknete "nekopírovat já jsem přeložila nadpis!" co si tím dokážete? Že zvládáte translate neboli překladač? Nebo že dokážete najít zahraniční stránku, tohle dokáže téměř každý, ale jen málokdo dokáže napsat "můžete kopírovat, vždyť já jsem to zkopírovala taky" to už je ta originalita !
- váš blog. pečlivost je v dnešní době to poslední na co majitelé hledí, někdy se divím, že nedokáží napsat správně ani nadpis, ale hlavní je aby v devět minut a padesát sekund stihli přidat 3 články. Já si pečlivě zakládám na tom co píši, zda jsou chyby, zda je to úhledné, zda to jde spustit a dalších x věcí, blog je pro mě důležitý a když se nelíbí mě, nemůžou být s ním spokojeni ani ostatní.
- začátečník. Já úspěšná jsem, sice nemám velkou návštěvnost, ale mám návštěvníky, co se nebojí napsat větu nebo více vět a to je pro mě úspěch, reklama se u mě na blogu objeví jednou za den a to je taky úspěch a jsem se svým blogem spokojená a to je to co by jsme měli brát v úvahu a měli bychom si toho cenit.

3 Slečna Duší Zaostalá | Web | 13. february 2011 at 19:13 | React

[2]: jejda :D promiň mi za mou ukecanost.

4 Monnie... ^-^ | Email | Web | 14. february 2011 at 6:30 | React

- design. Já si myslím že design je na blogu hodně důležitý , někdy ale stačí jen hezké okraje :)
- články. Spíše ta originalita :) protože jsou blogy co hoděj za den 50 kusovek a člověk se pak nevizná , né že bych měla něco proti těm blogům , já to ostatně taky párkrát udělala :D
- návštěvnost. Za opravdové návštěvníky jsem ráda :)) ale nemusím ty co jen přijdou napíšou reklamu ani se nemůžou porozhlídnout kde mám rubriku na reklamy a odejdou
- komentáře. Hezké komentáře vždy potěší :))
- reklamy. Jo , jo :D štve mě to hodně když to nepíšou do rubriky , já to taky dělám ale porozhlídnu se jestli někde není na to určená rubrika a když ne tak radši nic nepíšu :D
- sb/affs nebo oblíbené blogy. Já píši affs nevím proč prostě se mi to líbí víc :D
- obsah blogu. Je pravda že často kopíruji ( samozdřejmě se zdrojem ) ale na jiných blogách se mi líbí ta originalita
- váš blog. mám svůj blog ráda :) chodím na něj přibližně obden někdy častěji :) snažím se být pečlivá ale nedaří se to :(
- začátečník. Že bych byla hodně dobrý bloger to se říct nedá... ale myslím si že ani tak hrozná blog nemám :D , většinou bloger dospěje úspěšnosti když má zajímavé články hezký design nebo tak něják

5 TůTůT^^ | Web | 14. february 2011 at 8:09 | React

- design. = první dojem blog? je důležitý? a nebo se dá přehlídnout? - Pro mě je design hned první odstavec za tím,jestli se mi blog líbí nebo ne.Podle toho soudím,jestli ten blog za něco stojí a pak až jdu na články.Ale tak né každej bude mít takovej nazor. ;)
- články. je důležita kvalita článků? a nebo denní aktivita? - Určitě kvalita článků. :]
- návštěvnost. bez ní by to nešlo? je lepší mít plno návštěvníků podvodem? a nebo jen pár opravdových? - Radši pár opravdových. ;)
- komentáře. "hezké" "zajímavé"? a nebo opravdu k věci? Lepší jsou opravdu k věci,ale jelikož já jsem mrtě líná,tak píšu většinou komentáře typu "hezké,zajímavé" ;D
- reklamy. jediná možnost jak dát o sobě vědět? jdou vám krkem? a děláte to taky? - Po blogách-po komentářích teda reklamy rozhodně nedělám.A když mi někdo napíše reklamu na blog?Mažu.
- sb/affs nebo oblíbené blogy. co upřednostňujete? a jaký je mezitím rozdíl? - Já vedu affs,ale čím dál tím víc přemýšlím že je zruším a dám si jen pár oblíbených blogů.Rozdíl?No tak já si myslim,že rozdíl je určitě v tom,že oblíbených blogů se nemusíte ptát,jestli si je můžete napsat,nemusíte je obíhat a oni nemusí obíhat vás.
- obsah blogu. čemu dáváte přednost? jakým blogům se výhýbáte? kopírování? a nebo originalita? - 100% ORIGINALITA!
- váš blog. jak je pro vás důležitý? jak moc se mu věnujete? jak jste pečivý? - Je pro mě důležitý:] jsem ráda že ho mám a mám ho ráda :) snažím se být pečlivá jak k blogu,tak k affs,ale víš jak.. :D
- začátečník. špatný bloger? a jak dospěje k úspěšnosti? jak jste k ni dospěly vy? - Cvičit,cvičit a cvičit! :D :)
-----
jó,ještě prosbička:]
strášně moc se mi líbí tvůj blog :)
nechtěla bys spřátelit? :)
napiš mi prosím na blog. ;):*

6 °psycho.meis | Web | 14. february 2011 at 9:58 | React

Čáu! už jsem tu dlouho nebyla ;) tak já jidu teda sepsat ten román :)
---------------
design - je důležitý! Říká se sice, nesuď knihu podle obalu, ale kolik lidí to nedělá? První dojem je rozhodně důležitý, ale ne podstatný.
články - myslím si, že je rozdíl, jestli čteš článek jen z povinnosti, nebo se doněj doslova zažereš ne ? Já opsobně miluju ty psychologické a tak.
návštěvnost - tak určitě je důležité mít ty stálé návštěvy, u kterých víš, že tam budou chodit, dokud tvůj blog bude aktivní. Ale taky bys měla dát vědět o blogu i těm ostatním, co nejsou v tvých affs.
komentáře- v poslední době jsem se snažila číst články, aby byly komentáře opravdu k věci. budí to lepší dojem :) a něco se alespoň dozvíš o autorovi :)
reklamy - tak já nedávám úplně ty klasické reklamy. Určitě o sobě ale chci dát vědět, a to tak, že navštěvuju zajímavé blogy, od kterých by mne návštěva potěšila a píšu rozhodně k věci
loves- nemám ráda sb/affs ... je to ve zkratce tohle - Ahoj, jak je, obíhám. O to přece žádný správný bloger moc nestojí, co ? proto de o to, že čtu jejich články a že mne zajímají ;)
obsah blogu - originalita. nejdůležitější. už je tu přemnoženo všech kusovek, a toho, co kopírujou.
můj blog- je pro mě důležitý, ale do jisté míry. není to povinnost, je to prostředek vypsání mých citů a setkání s v pohodě lidmi :)
začátečník - potřebuje něčím zaujmout,. jiným, než je všude jinde. být originální.
-------------
btw. jsme spřátelené ? já myslela že jo :D možná nějakej omyl, ale ozvi se radši prosím :D

7 LoO~ .. ♥ | Web | 14. february 2011 at 10:39 | React

asi se vyjádřím jen k začátečníkovy .. a k úspěšnosti dospěje postupem času :) :D

8 Crazy.Duck* -->Sb♥ | Email | Web | 14. february 2011 at 16:56 | React

Ahoj zlatí :* Zaprvé, abych na to nezapoměla :D Prosímtě změň si moji přezdívku, mám novou Greeny.K*, Zadruhé se chci zeptat jak se máš ? a Zatřetí jdu napsat něco k tomuto článku, asi to bude na dýl :D
_____________________________________________

- design. = Určitě určuje první dojem blogu, často vypovídá o jeho opsahu a nebo jeho majteli. Pro mě je desing celkem důležitý a vždycky ráda ladím barvy, mám ráda jednoduchost - myslím že je v ní i krása!
- články. Řekla bych že obojí! Já ensnáším kopírování! Obrázky a tohle jasný to kopíruju taky,a le vždycky se snažím uvádět zdroj, ale psané texty jsou vesměs moje a prostě o tom to je aby bloger/a psaly svoje názory, ymšlenky, nápady a je v tom aspoň originalita jedince ;] Ata druhá věc- no určitě máte lepší návštěvnost když jste aktivní denně, ale zse blog není povinost, ale když vás to baví tak je to jen dobře pro váš blog. Rozhodně ale nejsem ten typ co přidává bláznivě 60 článku denně, stačí 2-3 články denně ale kvalitní!
- návštěvnost. Já mám radši když příjde míň lidí ale těch opravdových a né podvodem,ale vždycky jsem byla radši za hodně komentářů než vysokou návštěvnost aspoň vím, že někdo čte moje články!
- komentáře. Potěší když vám někdo napíše jo máš moc ěpkný bo nebo něco podobného, ale většinou jde dotyčnému o tto aby sme mu odepsali an blog a tím mu zvedneme návštěvnost- jistě říkáte si jedna osoba, ale když to tak udělá 30 lidí, má pěknou návštěvnost! No skrátka nejvíc mě ale potěší komentář k článku, když někdo napíe svůj názor, nebo jen pochválí že je to hezky napsané, že s tím souhlasí.
- reklamy. Tak když sem azčínala možná jsem to párkrát udělala a tak začátečníkům nic neříkám, ale blogy ktere fungují už delší dobu a prostě uboze škemrají o návštěvu, nikdy tam nejdu a jen jim děkuju za to že kem mě na blog přišli a přidali mi kometář! Rubriku an reklamy nemám a ani ji nehodlám zakládat. Když mě nějaký kometář vadí buď ho ignoruju nebo vymažu! A sama už nidky psát reklamy nehodlám!
- sb/affs nebo oblíbené blogy.Mám affs před tím sem měla sb, ale spřátelené blogy nebo něco takového je lepší, každej si to může pojmenovat jak chce a atky každý od toho vyžaduje něco jiného, mě jde jen o to že si ěnjaký blog oblíbí a líbí se mi články co píše, bavímě tam chodit a né jak bětšina blogeru že potřebuje zoufale affs aby měli větší návštěvnost a sami neobíhají, takový blogy mažu ze seznamu affs!
- obsah blogu. Líbí se mi blogy op celbritách které dávají akždý den novinky a jsou to jakési české neoficiální stránky těch dotyčných celebrit, ale takové ty blogy jen plné obrázku, vydejí mě nebaví, jak už jsem psala oceňuju vlastní názory a myšlenky to mě baví číst, i ten deníček ale nesmí být přehnaně intimní takovým se někdy i směju :D A pak sou tu blogy kde si holky píšou jak hubnou to je pro mě už uplně směšné! No a nejvíc nesnáším takový ty blogy, kde si holky hrají na nějaký celbrity, fotí fotoromány, dávají fotky a píši o modě, fitness a většina z nich neví co mele. :D
- váš blog. Mám ho ráda, jsem na něj pišná, je to takový můj druhý svět do kterého ráda chodím ale nejsem takový závislák, dělám to pro radost a protože já ráda píšu. Ale nechápu typy co berou blog jako povinost jakože já prostě musím ěnco napsat aták no.A myslím, že se mu věnuju dost a jsem v blogování dobrá! Nehci si nijak fandit, šak dobře je za 3 ;D
- začátečník. Každý je ejdnou an začátku! Já byla taky takže začátečníky nijak neodsuzuju ba dokonce jim ráda poradím a pomůžu :] No jak sem dospěla k úspěchu? To už se odráží v předchozích větách... Jsem ráda za blog.cz

9 Hráblík=) | Web | 14. february 2011 at 18:01 | React

Dess- Je asi důležitý, protože sice se nemá soudit podle "obalu" ale řekněme si na rovinu, vlezl by někdo do něčeho hrůzostrašnýho :) (třeba tvůj mě hned upoutal. PS. je krásný :))
4lánky- Myslím, že by spíše měli bavit a měli by mít smysl. A když už nic, tak třeba obrázky, které by se daly obdivovat :D :) Fotky, Grafika...
Návštěvnost- No myslím, že návštěvnost by ani nemusela být vysoká, ale aby tam chodili lidi, kteří jsou fajn a myslí takové to blogové kamarádství upřímně :)
Komentáře- No samozdřejmě duchaplné a k článku, nesnáším, když napíšu třeba článek do deníku, že se mám fajn a tak dál a někdo se mě v komentářích zeptá jak se máš,... Komenteře mířené na článek a když někdo pochválí blog, nevynydám mu :D
Reklamy- Tak o nesnáším, nikdy jsem je nepsala, ani na začátku. Nemám ráda pod dobrým článkem (od kohokoliv) reklamu, kdyby raději ten člověk okomentoval článek, určitě ten druhý odpoví :) Kdežto reklamy většinou ignoruje :)
SB/Affs- Začátky skoro každého blogaře. Začínala jsem taky tak, ale nebavilo mě věčné obíhání, teď mám jen oblíbené stránky, aneb přátele v blogovém světe :) Nemusíme se navštěvovat, ale chodíme se koukat, co je nového :)
Obsah blogu- Já sama mám od všeho něco, ale nemám blog o celebritách, ty nemusím, jsou to jen kopírované články z různých časopisů. Mám ráda originalitu, třeba vlastní vytvořená grafika, vyfocená fotka, nakreslený obrázek, vymyšlený příběh...
Můj blog- No můj blo je tak nějak o všem, ale hlavně o mně, je to můj kousek života, jsem za něj ráda, za to že jsem vydržela tka dlouho a jsem ráda, že jsem díky němu potkala úžasný lidi! :) Jsem ráda, že blog.cz existuje :)
Začátečník- Každej jednou začal, takže chápu, že někdy je to těžké, ale nemusí se psát reklamy a tak. Každý den přibudou nové blogy a jen málokteré vydrží :)

To je asi vše :)
Omlopuvám se za případné chyby, je to delší komentář, takže děkuji za pochopení ;) :)

10 YumeOokami | Web | 20. february 2011 at 20:50 | React

1) Popravdě je to asi pesimistické ale pokud na mě křičí oranžové pozadí, s červeným písmem a modrými odkazy (např) základních barev - zavřu to :D

2) jak všichni známe, nejde o kvantitu ale kvalitu a toho se já držím, proč psát - dneska jsme byla ve škole a venku - dneska jsme byla ve škole venku a koupila jsme si pepsi - dneska pepsi došla etc... je lepší shrnout delší dobu = delší článek plný různorodých informací

3) pár opravdových :)

4) ne nedělám reklamy :) a ano lezou mi strašně krkem, člověk napíše smysluplný článek plný zklamání a bolesti a pod tím se objeví >> quasnej bloquiseq hlásni pro mě plsq << WHAT THE FUCK!

5) osobně mám v menu dva oblíbené blogy :) sice bych se taky ráda někde objevila ale to je věc člověka, rozhodně nedělám SB abych byla na blogu nějaký 10 letý ... :)

6) rozhodně kopírovaným se vyhýbám, pokud chci vidět nějaký photoshoot celebrity zadám si to na google, nepotřebuju dalších 30 blogů na to :)

7) věnuji se mu když mám potřebu, chuť a co napsat :) pečlivý - no napíši článek s chybami, pak si jej přečtu a předělám :D spíš mi jde o grafickou úpravu fotek a blogu vůbec :) zase to chci mít jednoduchý a přehledný a přitom koukatelné

8) blogger by měl nejdříve číst jiné blogy a dívat se na feedbacky aby věděl čemu se vyvarovat :)

11 Majda | Email | Web | 21. february 2011 at 19:30 | React

Tak,jde se na to :)))
Desing -> se u blogu s úžasnými články podle mě dá přehlédnout :))
Články -> měly by,ať je v nich cokoli, být kvalitní a čtivé/mělo by se na to dát koukat ;)
Návštěvnost -> není důležitá
Reklamy -> NESNÁŠÍM!! Upálit ty lidi a pouštět jim do zblbnutí Hnustina Bobra!
SB/AFFA/OBLÍBENÍ BLOGY -> Nevadí mi, taky mám :))
Obsah blogu -> Vyhledávám blogy s povídkami atp ;)
Můj blog -> Pokouším se psát co nejlépe, musíš se podívat abys to posoudila :)))
Začátečník -> Nejlépe nespamovat reklamami, ale normálně komentovat, být aktivní. To je nejlepší ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama