turisticko-mediální kurz

3. june 2011 at 11:00 |  pocity slovy.
zdar všem:) v pátek (před týdnem.) jsem přijela z toho kurzu kde jsem byla. bylo to tam celkem fajn. no i když jsem zezačátku měla smíšené pocity. chtěla jsem napsat dopodrobna každej den kurzu a když už jsem to měla skoro hotové.. bylo to strašně nudné. ani mě samotné by se to nechtělo číst. tak jsem to smazala a píšu stručně. znova. protože účel článku jsou fotky, které jsem tam nafotila a nechci aby na blogu chyběli.
pondělí.
-výjezd v 7.30. - příjezd kolem pěti.
- nejlepší noc.
úterý.-natáčení na pěti stanovištích.
středa.
- tůra na chopok.
- bazén.
čtvrtek.
-natáčení videoklipu.
-bazén.
pátek.-odjezd.

tolik k mediálnímu kurzu.

něco jako druhý článek.
páni. ten čas tak strašně rychle běží. a přiznávám dost teď kašlu na blog. nevím co se to teď děje s mým životem. nestíhám si to ani uvědomovat. s verkou jsme pohádané. no tedy "pohádané". spíš měla dlouhou prupovídku o našem přátelství. na mediálním sme se totiž dost hádaly. nadávaly si a všecko možný, bylo to dost krutý. a i když to jednou bylo únavou a jindy úpalem, ale na to se přece nemůžeme vymlouvat. dneska jdem na brusle, a tak jsem zvědavá jak to dopadne. kašlu na ty všecky špatný věci a na to, že už se mi nechce jí věřit. prostě budu dělat jakoby se nic nestalo. maro.. tak s tím sem se tam taky pohádala, protože každej patří jinam a nezbýval nám na sebe čas. jednou k nám chtěl přijít na pokoj, ale byl tam vojta. takže to se už definitivně naštval. ale teď dobrý. dneska už od desíti čekám na jeho smsku. hrozí mu totiž cukrovka. a i kdžy jsem přesvědčena o tom, že ji mít nebude. potřebuju to mít potvrzené. no a když už mluvím o vojtovi, na mediálním to bylo super. povídali jsme si, byl úchylnej na můj zadek, lichotil a dokonce mi i řekl, že zato on mě miluje:D neřešte. šlo o situaci. (ale nemyslel to tak..) a jednou jak jsem byla úplně na pokraji sil jsem si k němu šupsla do postele. jenže já nevím co se to s ním děje. nevyznám se v něm. momentálně na mě úplně kašle, ale možná si tak jen připadám. no a pak je tu ještě paja. s tou sem si poslední noc tam parádně pokecala. a o víkendu jdu k ní asi čistit morčata:D
no a pak jsem tady ještě já. ach bože jsem tak pitomá. někdy bych se vážně úplně propleskala. to mý chování je někdy až k nevydržení a obdivuju lidi, kteří to vydrží. sobecká, přecitlivělá, ukňouráná, ukřičená. a to chci jen, aby mě měli lidi rádi. někdo by mě měl pořádně převychovat. ale nějak to nejde, né s mojí osobností. ale někdy jsem ráda. někdy jsem ráda tím kým sem. někdy se nechci měnit.
darča.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama